lel-1

Spoveď: Lelkeš je starý, jarý a neoholený!

Bude to už zopár rokov čo na šoubiznisovom nebi zažiarila hviezda Juraja Lelkeša. Pán generálny na staré kolená vyletel do výšin a nebudeme si klamať, všetko vďaka jeho pani manželke Sise Sklovskej. On vložil kapitál, ona meno a celebritný pár bol na svete. Hneď po tom ako vyženil štyridsaťpäťročnú Sklovskú začal byť v kurze. Predáva titulky lebo je to sranda, a baby po ňom idú lebo nemusia dlho preverovať jeho finančné zázemie. Že je pán generálny veľký záletník sa šuškalo už dlhšie, ale až pred pár mesiacmi ho nachytali na stretnutí ako vchádza s Mišenkovou bývalou milenkou do jej bytovky. Dodnes tvrdí, že išlo o pracovné stretnutie a Sisa mu verí.

Predvádzačka:

Popod fúzy sa, ale smejú čašníci z reštaurácie Parcafé a z luxusného hotela Albrecht. Tieto dva podniky patria medzi jeho najobľúbenejšie. Často tu vysedáva v obklopení žien, ktoré ako adeptky na lojálne zamestnankyne Kooperatívy nepôsobia. Zdanie môže klamať, ale neklame. Nám sa podarilo jednu Lelkešovú spoločníčku vyspovedať a od smiechu nenechala jedno oko suché. „Najprv sa musel pochváliť svojou kanceláriou. Zahrá celý ten teáter ako, že musíte prejsť cez recepciu. Ohlásiť sa jednej asistentke, potom druhej, vyviezť sa na posledné poschodie a potom vás posadí na tú červenú koženú sedačku. Sadne si oproti, ovešaný zlatom, lebo v Dunajskej Strede je to štýl a ponúkne vám kávičku,“ začína rozprávať Jurajova bývalá milenka. Vraj to s ním nie je vôbec ťažké. Na to aby ho dostala do postele by potrebovala len pár hodín, ale zahrala to na niekoľko stretnutí.

Sklovksá nie je doma a Lelkeš má hrátky:

Keď prišlo vyvrcholenie, rozhodol sa, že ju zoberie k sebe domov. Chvíľu bola prekvapená, ale pán generálny jej s úsmevom oznámil, že jeho manželka má pracovné povinnosti a je mimo Bratislavy. „Prišiel pre mňa svojím Lexusom. Zaparkovali sme u neho v garáži a vyšli po schodoch do domu. Je síce veľký, ale svoju najväčšiu slávu už má za sebou,“ zhodnotila ich bývanie. „Sisa mu mala volať keď dospieva a tak vedel, kedy pôjde domov,“ hovorí dievčina s úsmevom. Kým však dorazila domov bolo po všetkom. Juraj si so svojou milenkou doprial fyzické potešenie na ich sedačke priamo v obývačke. „Vzhľadom na jeho vek som bola prekvapená, že to fakt zvládol. Šesťdesiatku na krku dokazoval len strih jeho ohanbia. Žiadny totiž nemal. Asi stará škola,“ vyznala sa z intímnych detailov. „Keď sme skončili išla som sa umyť hore do kúpeľne. Používajú také to klasické tvrdé mydlo. Vravím, iná generácia. Utrela som sa do uteráka vedľa umývadla. Možno si Sisa po príchode z koncertu do neho utrela tvár,“ šokuje škodoradostná dievčina a my sa musíme smiať tiež. Keď sa obliekli volala Lelkešova manželka, že je na ceste domov. V telefóne sa jej stihol starostlivo spýtať či má pripraviť niečo pod zub. Žeby výčitky svedomia? Sisa neskorú večeru odmietla a tak mal dosť času milenku ako pravý džentlmen aj odviezť. Okolo jedenástej už bol naspäť doma a spokojný čakal na svoju zákonitú.

Unknown-8 Unknown-9 Unknown-10 Unknown-11

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>