rytmus

S Patrikom až za hrob!

Čo vedie ľudí k tomu, aby si dali Rytmusovu podobizeň vytetovať na svoje telo? Chce to veľkú dávku odvahy alebo poriadne prázdnu hlavu! Na vysvetlenie, fanatizmus je krajný stupeň oddanosti. Každý fanatik vyjadruje svoje zanietenie ináč. Niekto si dá ostrihať vlasy, ďalší si oblečie divné handry, či polepí izbu plagátmi. Zväčša detskú. Dať si ale tetovanie, je už vážna vec. V podstate sa to vždy dá prerobiť, takže až taký “fuck up” to nebude. Na svojej oficiálnej, samozrejme fanúšikovskej stránke plnej tínedžerov, ktorí milujú jednoduché vety a nenávidia vybrané slová, čo koniec koncov ide v duchu Vrbovského, sa Paťo pochválil akou je pre niektorých modlou. Jeho hviezda silno žiari, nebliká. Na Facebooku ho každý lajkuje a kliká. Miluje luxus a handry a pokiaľ nemáš Benz a Audi zachrániš to len s kerkou Bentley.

Nemusím sa predstavovať. Poznáš ma. Som to ja, tvoja naj celebrita:

R.Y.T.M.O zverejnil fotky tetovačiek s ktorými nás baví. Jeho násťroční a rómski prívrženci (toto prosím neberte ako rasizmus, len pozorovaním sme došli k zisteniu, že rómovia milujú Vrbovského naozaj bez rozdielu veku, majorita asi tak do maturity) mu svoje vášne vyjadrili veľmi originálne. Alebo aj nie. Nechali si vytetovať Rytmusove slová, verše, jeho podpis či dokonca jeho podobizeň. Tí najväčší borci sa s tým toľko nevybavovali a Kráľovu kerku na debila opajcli. Takže znak Bentley už nosia viacerí. Hrozne sa teším ako bude nášho gastro kolegu obsluhovať čašník s Bentley. Alebo na rúčku v LPG Fabii, ktorá vykukne v máji z autíčka. Klímu totiž toto delo mať nebude. Raper má v strede veľké písmeno R. Fanúšikovia svoje tetovanie personalizovali a dali si do stredu vlastné písmeno. Koľká kreativita! „Sto ľudí, sto chutí. Každý máme na to svoj názor, tak ako aj majitelia týchto tetovaní, preto si podobné primitívne komenty ako napr. “To je kokot, toto by som si nedal” prosím vás odpustite,“ zastal sa svojich true fans. „Moc hustá kerka. Tento týždeň si ju dám urobiť tiež. Koľko stála?,“ znie dotaz na permanentý obrázok – Život je boj! Temeraf.

Je v tom aj Darča:

O Darinke je známe, že je silná osobnosť a vždy mala navrch. Máloktorý muž jej bol dosť dobrý. Kráľ treniek, špičkový hokejista, priemerný hokejista, Sagi, séria moderátorov… Až sa objavil drsný rocker Homola. Inak zaujímavý chlap. Ten to po pár rokoch vzdal a išiel sa ohriať do lona vrúcnejšej blondínky. Teraz “ale musí pykať”, lebo jeho decko vychováva rómsky raper, ktorý hreší. Na rozdiel od Homolu, fanúšikovia Darinke preukazujú nehynúcu lásku veľkými gestami. V rovnakých šľapajách, ako Rytmusovi prívrženci sa vybrala aj fanúšička Darinky Rolincovej. Takže celebritný pár spája aj niečo viac ako len láska. Lenka z Českej republiky si nechala na vnútornú stranu predlaktia vytetovať písaným písmom veľké iniciály DR. „Občas sa usmievame len preto, že vonku svieti slnko. Ako dnes. A keby si to slnko nakoniec rozmyslelo, usmievala by som sa kvôli Lenke, ktorá mi dnes urobila radosť svojím novým tetovaním. Ďakujem Lenka, za tento odvážny čin. Fakt si to vážim,“ vyjadrila sa speváčka. Keď raz Lenka vyrastie a pochopí, že jej modla Darinka nie je taká, bude si musieť nájsť napríklad nejakého Dušana Rychlého. „Ďakujem, že si Darinka. Držím sa jej už deväť rokov. Prečo by som mala mať rada niekoho iného?“ napísala fanúšička k svojej fotke. Vzápätí svoje emócie ešte znásobila: „Milovať je slovo, ktoré v tomto prípade, neviem či je vhodné. Nechcem aby si niekto myslel, že som ináč orientovaná, to fakt nie. Zbožňujem Darinku a vždy budem!“ My by sme si tipli, že sa Paťo s Darinkou doma na tom pod perinkou skvelo bavia.

Gambošová:

Keď je taká skalopevne, deväťročne Rolincovej oddaná mala si nechať urobiť iniciály DG. Nie ako Dolce&Gabbana, ale ako Darinka Gambošová. Speváčka sa tak totiž volala na úplnom počiatku. Tým by aspoň Lenka ukázala, že vie viac ako len refrén jej posledného hitu. Aj keď, ruku na silikónik, s týmto tiež mame trošku problém. Zvonky šťastia bol ostatný hit? Teda posledný hit? Speváčka dlhé roky priznávala iba to, že si priezvisko zmenila len raz z Rolincová na Rolins. Na Gambošovú zabudla, až kým sa to neprevalilo. Potom už zrazu o svojom “vraj” rómskom priezvisku s hrdosťou prehovorila. Niečo ako Jaro Slávik – ja som to netajil, iba sa ma na to nikto nepýtal. Konkrétne sa ho nikto nespýtal, či lízal inému chlapovi riť na stanici a či ho pri tom brala kamera. Ale naspať k slečne Gambošovie. Aby to bolo úplne zrejmé, aj pre tých čo Darinin rómsky pôvod naposledy potvrdil Rytmus, keď zverejnil fotku Darinkiných piet: „Fajnovučké cigánske päty mojej frajerky,“ tak znel Paťov odkaz. Speváčka síce rada vystavuje svoje vyformované a plastikami upravené telo na obdiv, ale tak intímna partia ako ošúchané cigánske päty už bolo moc a tak musela dať fotky z internetu ihneď preč. Čo je škoda. Pre svet.

Unknown-1 Unknown-2 Unknown-3 Unknown

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>