Po krk v odpadkoch

Hovorí si, že je plejmejt, modelka a tanečníčka. Dokonca má aj svoju vlastnú prepracovanú stránku, kde si záujemcovia môžu pozrieť jej doterajšie výsledky. Pre svoj zovňajšok sa nechala už niekoľkokrát dorezať u plastického chirurga v nádeji, že jej to pomôže a nájde si nejakého chlebodarcu. Potom bude chodiť v trojtisícových kožuchoch a polihovať na Maledivách. Zatiaľ jej nepomohli ani obrovské silikóny, upravený nos, solárium, botox a hodiny vo fitnes centre. Roky už tiež nemilosrdne pribúdajú a na scéne sa objavujú nové modely. Veď kto by chcel tridsaťročnú umelinu, keď môže mať to isté o desať rokov mladšie. Bonus by bol ešte aj intelekt.
Nedávno sa Janka objavila na večierku po finále Miss. Všetkých prítomných úprimne šokovala svojím outfitom. Kvetinkové šaty ako od babičky, zapnuté až po krk, dlhé po kolená a čierne nepriesvitné pančušky. Takto sa oblieka plejmejt? Mináriková mala svojho času ambíciu ísť do politiky, tak asi začala prvým krokom. Konzervatívne oblečenie. Pani Keltošovú by v ten večer okamžite strčila do vrecka. Zvyšok politických ambícií už ale pôjde ťažšie, keďže bude treba na takúto funkciu aj rozprávať a myslieť.

Uživí sa

Mináriková si ale vďaka svojím aktivitám dokáže zabezpečiť na dnešnú dobu nadštandardný životný štýl. Vytmavil jej to doknca jeden obyvateľ bytovky kde silikónka býva. So svojím modrým trojdverovým Mini parkuje v garážach veľmi bezohladne a kľudne sa postaví aj cez tri fleky. Až raz pánovi praskli nervy a s kamennou tvárou jej parkovanie okomentoval: „To, že šukáte za peniaze mi je naozaj jedno. Je to len vaša vec. Ale tento manifest bezohľadnosti sa týka nás všetkých.“ Mináriková len ostala stáť ako obarená a očným kontaktom hľadal pomoc u ďalšieho obďaleč postávajúceho pána. S ním nakoniec nastúpila aj do výťahu. Samozrejme okomentovala situáciu ako maximálnu drzosť.

Bordelárka?

Blondínka momentálne býva v polyfunkčnej novostavbe Vienna Gate. Okrem toho, že dementne parkuje, znepríjemňuje spoluobyvateľom bytovky život svojími odpadkami. Kráska za múrmi svojho dvojizbového bytu vyprodukuje denne niekoľko tašiek smetí. Vlastne je to byt jej sestry Kataríny, ktorá to na rozdiel od plastic girl dotiahla na inžinierku. Modelka si zvykla každý deň vykladať smeti na chodbu pred dvere. Býva hneď pri výťahu, takže každý kto žije na tom poschodí prvé čo uvidí a zacíti sú tašky s jej smetím. Paradoxné je, že Mináriková začala buzerovať správcu bytovky kvôli odpadkom jej susedov. „Slečna Mináriková nám volala a sťažovala sa, že niekto má na chodbe tašky so smetím,“ povedal nám správca. Takže sa môžeme tešiť, že keď Mináriková zasade v parlamente bude všetko fungovať a postará sa o to aby bol v tejto krajine poriadok!

1_0 min-8 8 3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>