beloh-1_0

Mafiánska milenka

Bývalý kamarát chce o známej exmoderátorke Zuzane Belohorcovej napísať knihu. Plánuje v nej zverejniť všetky detaily o jej živote a intímnostiach. Má sa volať – Zuzine mafiánske zážitky a iné tajomstvá. Aj keď tvrdí, že sa nebojí prezradiť svoju identitu ostal pri mene Vlado. „Bolo by už načase Zuze pripomenúť s kým všetkým sa vyspala. Keby vedela naživo naraz rozmýšľať a rozprávať, tak by určite aj niečo moderovala a nemusela by utekať najprv zo Slovenska do Čiech a z Čiech na Miami,“ začína Vlado zostra. „Som jej bývalý kolega a veľmi blízky kamarát, ktorý jej v začiatkoch, ale aj neskôr dosť, ale naozaj dosť pomáhal. Bol som skôr ako jej starší brat, bral som to triezvo. Mal som už za sebou dva podobné televízne vzťahy,“ opísal na umocnenie dôveryhodnosti. Bohužiaľ sa ich intenzívne, takmer šesťročné kamarátstvo už dávno skončilo. Prečo sa teraz rozhodol o svojej bývalej kamarátke prehovoriť sa môžeme len domnievať.

Zážitky:

Keď si Belohorcová zariaďovala byt Vlado jej pomáhal: „Vyberali sme nábytok a našli sme aj luxusnú posteľ značky Rolf Benz. Vtedy stála okolo dvesto tisíc korún a chcel jej ju zaplatiť jej milenec. Vybrali sme už aj látku, no nakoniec to nestihol.“ Či prišiel o život alebo sa jednoducho rozišli už ďalej Vlado nekomentuje. Načrtol iba, čo by sa mali novinári Zuzany pri rozhovoroch pýtať: „Ako sa dostala do Markízy, keď ju vyhodili z STV? Kto jej vybavil stretnutie u Pavla Ruska a osobne ju doviezol až do jeho kancelárie? Aké problémy mala s vyplatením jej prvého veľkého honoráru za kampaň HZDS? Prvú časť z toho mi doniesla v kabelke. Ja som jej to radšej na noc zamkol u seba v kancelárii, lebo bývala vtedy u sestry na intráku. Bolo to veľa peňazí a aj tak cestovala s takou obrovskou sumou vlakom na druhý deň do Žiliny.“ Belohorcová si za honorár údajne kúpila luxusné auto a mesačne míňala za oblečenie horibilné sumy.

Po večeroch iba žúrovala: „V Alžbetke sme hodovali s nebohým Jožkom S. Už vtedy som sa bál sedieť pri okne,“ spomína Vlado. Ďalej už pokračuje v inotajoch: „Za čie peniaze sme zariaďovali jej nový byt, ktorý čistou náhodou susedil s hotelom H… ? Aby to k nej nemal niekto ďaleko! A po ňom aj ďalší, napr. taký kučeravý. Z akých peňazí bol zaplatený jej vtedy jeden z najdrahších televízorov, ktorý som osobne vyberal?“ Zuzana mu údajne jeden večer s plačom zavolala, že jej Romanko leží s priestrelom. Vlado za ňou hneď prišiel a vďaka tomu bol údajne odpočúvaný a sledovaný. Neskôr aj nepríjemne vypočutý U dvoch levov. Zuzu tam samozrejme zobrali hneď z miesta vraždy na celú noc. „Ja som to musel zavolať jej ockovi do Žiliny,” spomína jej bývalý kamarát. Na chvíľu sa zamyslel, že by si Belohorcová mohla zaspomínať aké to s Romankom bolo pred vraždou. Ako si užívali na Lexovom ranči a aj v jeho luxusnom byte na streche s celou presklennou spálňou. Tiež ako sa preháňali po Bratislave na jeho striebornom kabriolete Mercedes v červenej koži. „Ja som šoféroval a tiež mi vtedy nebolo všetko jedno! Ako už potom Roman niečo tušil menil si autá. Brával si aj jej malé červené Clio. Vyzeral dosť smiešne, lebo jazdieval len na Mercedesoch,“ pokračuje vo výpovedi.

S hercom:

Bývalá moderátorka istý čas oficiálne chodila s hercom Jožom Vajdom. Ten jej platil prenajatý byt a ona sa mu za to náležite odmenila: „Najprv spávala s Marekom D. Potom som ju vozil k M., ktorý býval len kúsok od miesta kde herec hrával. Tých tém a hlavne spolu prežitých zážitkov bolo toľko, že som ju už vtedy upozorňoval, že raz o nej napíšem knihu. Často som si robil aj poznámky a odkladal spoločné fotografie, aby som na to všetko nezabudol! Už som sa konečne rozhodol, že teraz je ten správny čas dokončiť avizovanú knihu. Chronologicky od začiatku s Kanaďanom J. až po Tona, čo mala od neho byt na Vinohradoch. Všetko samozrejme okorenené nebezpečenstvom, ktoré som si vtedy ani tak neuvedomoval,“ odkrýva Vlado svoje úmysly.

Belohorcová to za oceánom skúšala viackrát. Jej vzťah s doktorom Malcolmom Lloydom z New Yorku bol všetkým na smiech, keďže blondínka vtedy vedela po anglicky tri slová. Keď chémia vypršala a bola potrebná už aj verbálna komunikácia, rozišli sa. Vlado chce v knihe popísať všetky jej zážitky chronologicky. Od samého začiatku, ako si musela všetko odmakať. Denne chodila do solária v bývalom Fórume. Chcela tam stretnúť Jožka S. Uháňala ho, vyvolávala mu, až sa jej to vyplatilo a dostala okrem iného aj Volkswagen Beatle za osemsto tisíc. „Písanie kníh je teraz dosť in! Zuza si sama môže za to, ako skončila jej falošná kariéra, toto bude už len spomienka. Definitívna bodka, pretože ja nemám nijaký dôvod utajovať tieto moje osobne prežité zážitky!“

beloh-01 beloh-04 belok-02

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>